OKULARY DAMSKIE

Okulary damskie

Posiadamy duży wybór damskich opraw okularowych wszelkiego typu, wykonanych z najwyższej jakości materiałów uznanych producentów.

Kolekcja jest odpowiedzią na kobiecą potrzebę metamorfozy. Kluczowymi słowami ją określającymi jest czystość linii i zmysłowość.
Te dwa słowa uchwycone w kolorach i bogactwie opraw okularowych najlepiej oddają jej wzornictwo. Gra kontrastami pozwala stworzyć wyjątkowy i wyrafinowany „look”.
Kobiecy styl mieszany jest nie tylko z formami minimalistycznymi, ale i z bogactwem ozdób, ekspresją dekoracji tworząc w ten sposób bardzo indywidualny, zawsze sexy, elegancki i szykowny wygląd.

SOLANO
Na moje oko, zawodowe.
Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii, by chronić oczy, zapewniać komfort widzenia i niezawodność użytkową.
W okularach przeciwsłonecznych stosujemy soczewki polaryzacyjne TAC, odporne na zdrapania i znacznie podwyższające przejrzystość obrazu.
Na moje oko, modne.
Solano, okulary dla przekonanych, że warto żyć równie szybko jak czas – a przy tym przyjazne i przyjemne w obcowaniu. Ambitne i niezwykle, niewysilone, ale i niebanalne. Okulary na najwyższym poziomie, przebiegającym na granicy znanego, gdzie przenika si´ to, co oszałamiające i to, co tajemnicze: fason, gust, elegancja, emocje.
Na moje oko, wielki Świat.

Solano, styl miasta. Rozrywka brana bardzo serio i niedbały luksus. Luz i kameralność małych barów, aura i dostojeństwo wielkich teatrów i sal koncertowych. Szkło, diody i neony, matowe i lśniące powierzchnie, ruch i refleks na powierzchni soczewek. Czy to na pewno tylko okulary – a może część większej całości: lepszego, przyjemniejszego, pewniejszego życia. Solano. High–end performance.
Stylistyka charakteryzująca się dużą odwagą a jednocześnie granicząca z dystyngowanym, pełnym klasyki sposobem bycia. Fason, styl i wszechobecna elegancja wzbudzają emocje. Połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przyjaznych dla oka z modą wydobyło z marki jej najważniejszą istotę.

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.

Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality to derive convergence on cross-platform integration.